Katalog minifigurek LEGO

    Sortuj:
    Aktywne filtry:
    Postać:
    Agent Max Burns
    Zobacz szczegóły minifigurki Agent Max Burns - Helmet and Armor, White Arms
     Agent Max Burns - Helmet and Armor, White Arms
    Agent Max Burns - Helmet and Armor, White Arms
    Ultra Agents
    UAGT031

    Agent Max Burns

    2015

    Wartość
    Nowa: 33,7 zł
    Używana: 46,53 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Agent Max Burns - Helmet and Armor, Dark Blue Arms
     Agent Max Burns - Helmet and Armor, Dark Blue Arms
    Agent Max Burns - Helmet and Armor, Dark Blue Arms
    Ultra Agents
    UAGT030

    Agent Max Burns

    2015

    Wartość
    Nowa: 35,29 zł
    Używana: 32,84 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Agent Max Burns
     Agent Max Burns
    Agent Max Burns
    Ultra Agents
    UAGT003

    Agent Max Burns

    2014

    Wartość
    Nowa: 34,9 zł
    Używana: 9,89 zł
    Brick Alert Logo

    Platforma do śledzenia cen zestawów LEGO i zarządzania kolekcją. Nigdy nie przegap okazji!

    O twórcy
    Katalog zestawów LEGO
    Społeczność fanów LEGO

    © 2026 Brick Alert. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Utworzono z ❤️ dla społeczności LEGO