Katalog minifigurek LEGO
Sortuj:
Aktywne filtry:
Postać:
Assassin Droid
Sortuj:
Zobacz szczegóły minifigurki Assassin Droid (Dark Bluish Gray)
Assassin Droid (Dark Bluish Gray)
Star Wars
SW0683
Assassin Droid
2015
Wartość
Nowa: 10,12 zł
Używana: 7,14 zł
Zobacz szczegóły minifigurki Assassin Droid (White)
Assassin Droid (White)
Star Wars
SW0215
Assassin Droid
2008
Wartość
Nowa: 95,47 zł
Używana: 44,48 zł
Zobacz szczegóły minifigurki Assassin Droid Elite (Black)
Assassin Droid Elite (Black)
Star Wars
SW0222
Assassin Droid
2009
Wartość
Nowa: 9,5 zł
Używana: 6,9 zł
Zobacz szczegóły minifigurki Assassin Droid (Silver)
Assassin Droid (Silver)
Star Wars
SW0229
Assassin Droid
2009
Wartość
Nowa: 11,09 zł
Używana: 7,64 zł
Platforma do śledzenia cen zestawów LEGO i zarządzania kolekcją. Nigdy nie przegap okazji!
O twórcyKatalog zestawów LEGO
Społeczność fanów LEGO
Funkcjonalności
© 2026 Brick Alert. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Utworzono z ❤️ dla społeczności LEGO
