Katalog minifigurek LEGO

    Sortuj:
    Aktywne filtry:
    Postać:
    Cruz Ramirez
    Zobacz szczegóły minifigurki Duplo Cruz Ramirez
     Duplo Cruz Ramirez
    Duplo Cruz Ramirez
    DUPLO
    CRS024

    Cruz Ramirez

    2017

    Wartość
    Nowa: 34,12 zł
    Używana: 48,01 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Cruz Ramirez - Splashed in Mud
     Cruz Ramirez - Splashed in Mud
    Cruz Ramirez - Splashed in Mud
    Cars
    CRS008

    Cruz Ramirez

    2017

    Wartość
    Nowa: 13,96 zł
    Używana: 23,31 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Cruz Ramirez - DINOCO
     Cruz Ramirez - DINOCO
    Cruz Ramirez - DINOCO
    Cars
    CRS002

    Cruz Ramirez

    2017

    Wartość
    Nowa: 38,35 zł
    Używana: 32,5 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Cruz Ramirez
     Cruz Ramirez
    Cruz Ramirez
    Cars
    CRS017

    Cruz Ramirez

    2017

    Wartość
    Nowa: 45,45 zł
    Używana: 23,69 zł
    Brick Alert Logo

    Platforma do śledzenia cen zestawów LEGO i zarządzania kolekcją. Nigdy nie przegap okazji!

    O twórcy
    Katalog zestawów LEGO
    Społeczność fanów LEGO

    © 2026 Brick Alert. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Utworzono z ❤️ dla społeczności LEGO