Katalog minifigurek LEGO

    Sortuj:
    Aktywne filtry:
    Postać:
    Robo SWAT
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Cap, Body Armor Vest
     Robo SWAT - Cap, Body Armor Vest
    Robo SWAT - Cap, Body Armor Vest
    The LEGO Movie
    TLM100

    Robo SWAT

    2015

    Wartość
    Nowa: 38,47 zł
    Używana: 17,57 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Knit Cap
     Robo SWAT - Knit Cap
    Robo SWAT - Knit Cap
    The LEGO Movie
    TLM045

    Robo SWAT

    Wartość
    Nowa: 12,8 zł
    Używana: 7,06 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Knit Cap, Neck Bracket
     Robo SWAT - Knit Cap, Neck Bracket
    Robo SWAT - Knit Cap, Neck Bracket
    The LEGO Movie
    TLM079

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 16,02 zł
    Używana: 8,14 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Knit Cap, Body Armor Vest
     Robo SWAT - Knit Cap, Body Armor Vest
    Robo SWAT - Knit Cap, Body Armor Vest
    The LEGO Movie
    TLM044

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 19,62 zł
    Używana: 11,21 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Helmet, Body Armor Vest
     Robo SWAT - Helmet, Body Armor Vest
    Robo SWAT - Helmet, Body Armor Vest
    The LEGO Movie
    TLM060

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 17,18 zł
    Używana: 13,69 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Helmet
     Robo SWAT - Helmet
    Robo SWAT - Helmet
    The LEGO Movie
    TLM046

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 19,7 zł
    Używana: 8,45 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Cap
     Robo SWAT - Cap
    Robo SWAT - Cap
    The LEGO Movie
    TLM025

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 15,43 zł
    Używana: 7,21 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Aviator Cap, Body Armor Vest
     Robo SWAT - Aviator Cap, Body Armor Vest
    Robo SWAT - Aviator Cap, Body Armor Vest
    The LEGO Movie
    TLM069

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 28,81 zł
    Używana: 12,64 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Aviator Cap with Goggles, Neck Bracket
     Robo SWAT - Aviator Cap with Goggles, Neck Bracket
    Robo SWAT - Aviator Cap with Goggles, Neck Bracket
    The LEGO Movie
    TLM070

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 19,35 zł
    Używana: 14,12 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Robo SWAT - Aviator Cap with Goggles, Body Armor Vest
     Robo SWAT - Aviator Cap with Goggles, Body Armor Vest
    Robo SWAT - Aviator Cap with Goggles, Body Armor Vest
    The LEGO Movie
    TLM055

    Robo SWAT

    2014

    Wartość
    Nowa: 31,84 zł
    Używana: 13,42 zł
    Brick Alert Logo

    Platforma do śledzenia cen zestawów LEGO i zarządzania kolekcją. Nigdy nie przegap okazji!

    O twórcy
    Katalog zestawów LEGO
    Społeczność fanów LEGO

    © 2026 Brick Alert. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Utworzono z ❤️ dla społeczności LEGO