Katalog minifigurek LEGO

    Sortuj:
    Aktywne filtry:
    Postać:
    Rubeus Hagrid
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Medium Nougat Topcoat with Buttons, Goggles
     Rubeus Hagrid - Medium Nougat Topcoat with Buttons, Goggles
    Rubeus Hagrid - Medium Nougat Topcoat with Buttons, Goggles
    Harry Potter
    HP613

    Rubeus Hagrid

    2026

    Wartość
    Nowa: 21,75 zł
    Używana: 10,16 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - 20th Anniversary Pearl Gold
     Rubeus Hagrid - 20th Anniversary Pearl Gold
    Rubeus Hagrid - 20th Anniversary Pearl Gold
    Harry Potter
    HP324

    Rubeus Hagrid

    2021

    Wartość
    Nowa: 137,54 zł
    Używana: 105,48 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Medium Nougat Topcoat with Buttons
     Rubeus Hagrid - Medium Nougat Topcoat with Buttons
    Rubeus Hagrid - Medium Nougat Topcoat with Buttons
    Harry Potter
    HP144

    Rubeus Hagrid

    2018

    Wartość
    Nowa: 27,34 zł
    Używana: 19,51 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Reddish Brown Topcoat with Buttons
     Rubeus Hagrid - Reddish Brown Topcoat with Buttons
    Rubeus Hagrid - Reddish Brown Topcoat with Buttons
    Harry Potter
    HP200

    Rubeus Hagrid

    2019

    Wartość
    Nowa: 32,81 zł
    Używana: 28,77 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Dark Tan Apron
     Rubeus Hagrid - Dark Tan Apron
    Rubeus Hagrid - Dark Tan Apron
    Harry Potter
    HP474

    Rubeus Hagrid

    2024

    Wartość
    Nowa: 27,61 zł
    Używana: 21,02 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Dark Brown Topcoat with Buttons (Light Nougat Version with Movable Hands)
     Rubeus Hagrid - Dark Brown Topcoat with Buttons (Light Nougat Version with Movable Hands)
    Rubeus Hagrid - Dark Brown Topcoat with Buttons (Light Nougat Version with Movable Hands)
    Harry Potter
    HP111

    Rubeus Hagrid

    2010

    Wartość
    Nowa: 27,3 zł
    Używana: 15,47 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Reddish Brown Topcoat (Light Nougat Version with Movable Hands)
     Rubeus Hagrid - Reddish Brown Topcoat (Light Nougat Version with Movable Hands)
    Rubeus Hagrid - Reddish Brown Topcoat (Light Nougat Version with Movable Hands)
    Harry Potter
    HP061

    Rubeus Hagrid

    2004

    Wartość
    Nowa: 51,96 zł
    Używana: 32,38 zł
    Zobacz szczegóły minifigurki Rubeus Hagrid - Yellow Head
     Rubeus Hagrid - Yellow Head
    Rubeus Hagrid - Yellow Head
    Harry Potter
    HP009

    Rubeus Hagrid

    2001

    Wartość
    Nowa: 29,94 zł
    Używana: 18,85 zł
    Brick Alert Logo

    Platforma do śledzenia cen zestawów LEGO i zarządzania kolekcją. Nigdy nie przegap okazji!

    O twórcy
    Katalog zestawów LEGO
    Społeczność fanów LEGO

    © 2026 Brick Alert. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Utworzono z ❤️ dla społeczności LEGO